KOVO 19 D. TVARKARAŠTIS

Informuojame, kad  2024 m. kovo 19 d.  vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2023 m. rugsėjo 11 d. įsakymu  Nr. V-1187   „Dėl valstybinių brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ III klasių mokinių užsienio (anglų) kalbos tarpinio patikrinimo metu ugdomoji veikla nuo 8.30 val. bus vykdoma tik pradinėse klasėse. 5-8, I-IV klasių ugdymo procesas prasidės nuo 10 val. ir bus vykdomas pagal žemiau pateiktą tvarkaraštį. Pradinių klasių mokiniai į gimnaziją bus įleidžiami iš sporto aikštyno pusės. 5-8, I-IV klasių mokiniai į gimnaziją bus įleidžiami tik nuo 9:40.

Kovo 19 dienos klasių tvarkaraštis

KOVO 21 D. TVARKARAŠTIS

Informuojame, kad  2024 m. kovo 21 d.  vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2023 m. rugsėjo 11 d. įsakymu  Nr. V-1187   „Dėl valstybinių brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ III klasių mokinių informacinių technologijų tarpinio patikrinimo metu ugdomoji veikla nuo 8.30 val. bus vykdoma tik pradinėse klasėse. 5-8, I-IV klasių ugdymo procesas prasidės nuo 10 val. ir bus vykdomas pagal žemiau pateiktą tvarkaraštį. Pradinių klasių mokiniai į gimnaziją bus įleidžiami iš sporto aikštyno pusės. 5-8, I-IV klasių mokiniai į gimnaziją bus įleidžiami tik nuo 9:40.

Kovo 21 d. tvarkaraštis

KOVO 22 D. TVARKARAŠČIAI

Informuojame, kad  2024 m. kovo 22 d.  vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2023 m. rugsėjo 11 d. įsakymu  Nr. V-1187   „Dėl valstybinių brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ III klasių mokinių tautinių mažumų (rusų) kalbos tarpinio patikrinimo metu ugdomoji veikla nuo 8.30 val. bus vykdoma tik pradinėse klasėse. 5-8, I-IV klasių ugdymo procesas prasidės nuo 10 val. ir bus vykdomas pagal žemiau pateiktą tvarkaraštį. Pradinių klasių mokiniai į gimnaziją bus įleidžiami iš sporto aikštyno pusės. 5-8, I-IV klasių mokiniai į gimnaziją bus įleidžiami tik nuo 9:40.

Kovo 22 d. tvarkaraštis

„Erasmus+“ projektas „Leonardo 4 Children Academy“

Nuo 2023 metų rugsėjo 1 d. Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijoje prasidėjo „Erasmus+“ programos projekto

Išvyka į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą

Kovo 6 dieną II v klasės mokiniai kartu su mokytojomis Olga Didžiuliene ir Natalja Barkouskaja aplankė Lietuvos

Edukacija „Pagalba ekosistemai – vabzdžių viešbučio gamyba“

Kovo 4, 6 ir 12 dienomis I–II gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centre

„Dalyvaujamasis biudžetas“ vėl mūsų gimnazijoje

„Dalyvaujamasis biudžetas“ – tai iniciatyva, skatinanti spręsti gimnazijos viešųjų lėšų panaudojimo būdus kartu su

Susitikimas su Algirdu Kumža

Kovo 12 dieną mūsų gimnazijoje įvyko susitikimas su Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos

Sveikiname !!!

Sveikiname mūsų gimnazijos merginų komandą –  Lukašenko Kira ir Sukovaticyna Jelizaveta iš 8V klasės, kuri kovo 7

Akcija „Geltona, žalia, raudona“

Mūsų gimnazijos mokiniai neįprastai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Jie dalyvavo pilietinėje akcijoje

„Erasmus+“ projekto „Sėkmingas į(si)vertinimas – kelias į kiekvieno mokinio sėkmę“ kursai Nicoje

Vasario 25 – kovo 3 dienomis Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos Gabriela Bumbul ir Diana

Senelių namuose “Senjorų avilys“ įvyko šventinis koncertas

Vasario 27 d. senelių namuose “Senjorų avilys“ įvyko šventinis koncertas. Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos 7, III

Susitikimas su broliais Lavrinovičiais bei Tre’Shawnas

2024 m. vasario 28 dieną I bei II gim. klasių mokiniai dalyvavo susitikime su broliais Lavrinovičiais bei Tre'Shawnas.

„BOSAS NE BASAS“!

Kovo 3 dieną daugiau nei 100 geriausiai ekonomiką išmanančių moksleivių susirungė Ekonomikos žaidimo finale „BOSAS NE

XVII Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados II etapo rezultatai

Vasario 9 d. nuotoliniu būdu vyko  5–8 klasių biologijos olimpiados miesto etapas. Šiais metais dalyvavo virš 2600

„Mano senelių kultūra”

Vasario 29 d. Klaipėdos Tautinių kultūrų centre muzikos mokytojos Natalija Barkouskaya ir Snezhana Prokopovich kartu su

„Vasaris – sveikatingumo mėnuo”

Vasario 28 dieną 6a, 6v, 6g klasės mokiniai kartu su fizinio ugdymo mokytojais Nadezhda Nakvose ir Vladimir Volčiok

1. 8:30 – 9:15
2. 9:25 – 10:10
3. 10:20 – 11:05
4. 11:25 – 12:10
5. 12:30 – 13:15
6. 13:25 – 14:10
7. 14:20 – 15:05
8. 15:15 – 16:00
9. 16:10 – 16:55

NUORODOS

Misija

Suteikti mokiniams Valstybės nustatytą aukštos kokybės išsilavinimą, išugdyti kūrybingą ir intelektualią, darbščią ir savarankišką, laisvą ir atsakingą asmenybę, kuri, įsisąmoninusi humanistines, tarpkultūrines bei krikščioniškąsias vertybes, gebėtų išsikelti prasmingus gyvenimo ir veiklos tikslus, siektų socialinio teisingumo ir savo gebėjimus panaudotų tarnaudama visuomenės gerovei bei puoselėtų savo etninės kultūros tradicijas ir vertybes.

Vizija

Nuolat atsinaujinanti, atvira naujovėms bendrojo ugdymo  mokykla, puoselėjanti bendražmogiškąsias, krikščioniškąsias, tarpkultūrines vertybes bei taikanti Humanistinės kultūros ugdymą menine veikla sampratos elementus.

Filosofija

„Atsinaujinimo vektorius užtikrina švietimo ir kultūros raidą, o tradicijos sudaro tautos kolektyvinę atmintį“ (Dmitrijus Lichačiovas).