Mokytojų dalykininkų konsultacijų grafikas

MOKYTOJŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS

2021 – 2022 m.m.

Vardas, pavardė Dalykas Diena Pamoka Kabinetas
Galina Kasperovič Gimtoji kalba (rusų) Ketvirtadienis 7 pamoka 218 kab.
Irina Lesovodskaja Gimtoji kalba (rusų) Trečiadienis 8 pamoka 210 kab.
Tatjana Anufrijeva Gimtoji kalba (rusų) Ketvirtadienis 8 pamoka 211 kab.
Jelena

Belevič

Gimtoji kalba (rusų) Trečiadienis 8 pamoka 217 kab.
Vera

Savčenko

Gimtoji kalba (rusų) Pirmadienis 8 pamoka 211 kab.
Alevtina Gromyka Gimtoji kalba (rusų) Pirmadienis 7 pamoka 212 kab.
Alina

Voinova

Gimtoji kalba (rusų) Antradienis 8 pamoka 218 kab.
Tatjana Trušakova Gimtoji kalba (rusų) Pirmadienis 8 pamoka 201 kab.
Gabriela

Bumbul

Lietuvių kalba Pirmadienis 0 pamoka 125 kab.
Aušra Gaidamavičienė Lietuvių kalba Pirmadienis 7 pamoka 206 kab.
Aušra

Pakalkienė

Lietuvių kalba Antradienis 0 pamoka 208 kab.
Džiuginta Poškutė Lietuvių kalba Antradienis 0 pamoka 303 kab.
Diana Grigaravičienė Lietuvių kalba Antradienis 0 pamoka 302 kab.
Jolanta Paukštienė Lietuvių kalba Antradienis 7 pamoka 207 kab.
Jūratė

Skrickienė

Lietuvių kalba Antradienis 8 pamoka 208 kab.
Lina Meškauskienė Lietuvių kalba Trečiadienis 0 pamoka 207 kab.
Lija

Tavdgiridze

Lietuvių kalba Trečiadienis 8 pamoka 206 kab.
Inga

Kulienė

Lietuvių kalba Trečiadienis 8 pamoka 202 kab.
Kristina Statulevičienė Lietuvių kalba Trečiadienis 8 pamoka 207 kab.
Joana Simaškienė Lietuvių kalba Ketvirtadienis 6 pamoka 002 kab.
Elena

Savickienė

Lietuvių kalba Ketvirtadienis 7 pamoka 002 kab.
Justyna

Sadovska

Lietuvių kalba Ketvirtadienis 7 pamoka 001 kab.
Jelena Štangejeva Lietuvių kalba Penktadienis 7 pamoka 212 kab.
Jelena

Kustova

Ekonomika Penktadienis 9 pamoka 218 kab.
Vladimir Ignatjev Istorija Ketvirtadienis 8 pamoka 209 kab.
Anna

Novickaja

Istorija Antradienis 8 pamoka 209 kab.
Irina

Petkevič

Istorija Trečiadienis 8 pamoka 209 kab.
Snežana

Prokopovich

Muzika Antradienis 4 pamoka Biblioteka
Rūta Strumskienė Dailė, technologijos Ketvirtadienis 8 pamoka 305 kab.
Natallia

Barkouskaya

Muzika Penktadienis 1 pamoka Muziejus
Natalja

Zareckaja

Dailė, technologijos Ketvirtadienis 7 pamoka 002 tech.kab.
Ana

Savickaja

Technologijos Ketvirtadienis 8 pamoka 005 kab.
Jana

Neverovič

Šokis Antradienis 8 pamoka Aktų salė
Leonid

Kotelovič

Technologijos Pirmadienis 8 pamoka 003, 002 technologijų kab.
Anastasija Kodzisova Dailė Trečiadienis 8 pamoka 305 kab.
Veronika

Yanch

Šokis Antradienis, 8 pamoka Sporto salė

 

Irina Jermak Chemija Pirmadienis 8 pamoka 307 kab.
Vasilij Jankovič Geografija Antradienis 8 pamoka 312 kab.
Aleksandra Urbanovič Geografija Pirmadienis 8 pamoka 312 kab.
Anastasija Tretjakova Fizika Pirmadienis 8 pamoka 310 kab.
Natalia Kiryanova Fizika Antradienis 8 pamoka 310 kab.
Lilija Jedinskaja Chemija

Biologija

Ketvirtadienis

Trečiadienis

8 pamoka

8 pamoka

308 kab.

308 kab.

Aleksej Peržu Biologija Antradienis 8 pamoka 308 kab.
Lilija Tvorgal Matematika Antradienis 8 pamoka 219 kab.
Jelena Kižina Matematika Antradienis 8 pamoka 309 kab.
Nadežda Prusakova Matematika Trečiadienis 8 pamoka 309 kab.
Irina Lukaševič Matematika, IT Trečiadienis 8 pamoka 117 kab.
Natalja Maklakova Matematika, IT Trečiadienis 8 pamoka 213 kab.
Asta Piečiulienė Matematika, IT Ketvirtadienis 8 pamoka 213 kab.
Olga Stepurko Matematika Penktadienis 7 pamoka 213 kab.