„Auksinė žuvelė“

4 kl. 2022 m.

4A klasė

  1. Aleksej Zacharov
  2. Veronika Kancerova
  3. Viktorija Janovič
  4. Lada Mirošničenko
  5. Albert Mackevič

4B klasė

  1. Dylan Tankevič
  2. Sofija Lisouskaja
  3. Sebastian Chržanovski
  4. Timur Oganesian

4V klasė

  1. Paulius Vaitoška
  2. Jekaterina Žigajeva
  3. Aleksandra Sukovatycina
  4. Milana Olefir

4G klasė

  1. Ariana Pakhomova
  2. Zakhar Krivickij
  3. Maksim Žilinskas
  4. Olha Shepel
  5. Bykova Marta

4-5 kl. 2020 m.

 Už norą mokytis ir tobulėti, atsakingumą, pagalbą draugams, pavyzdingą elgesį.

 4A

Maksim Sidorov

Soraj  Bobojon

Katažina Mikelevič

4B

Viktorija Jančevska

Santana Salmanovič

Lukas Jakštas

4V

Zajankovskij Dominik

Sukovaticyna Jelizaveta

Borysova Arina

4G

Denis Novokunskij

Emilija Kliukoit

Arminas Kiudulas


4-5 kl. 2019 m.

 Už norą mokytis ir tobulėti, atsakingumą, pagalbą draugams, pavyzdingą elgesį.

  4A

Arina Janovič

 Gabija Zagoskina

Maksim Dadašov

 4B

Dmitrij Izbitskij

Kamila Makarenko

Juna Garas

 4V

Benediktas Banevičius

Brigita Mikulevič

Sosnina Viktorija

 4G 

Ilana Pakhomova

David  Družin

Devid Rynkevič

5A

Marija Legus

Aleksej Logunov

Sofija Songina

 5B

 Greta Beliačic

Emilija Pakėnaitė

Denis Guzenko

Jelizaveta Gabujeva

5V

Maksim Banovskij

Daniela Jurgelevičiūtė

Aleksandra Vorobjova

 5G

Ugne Butkutė

Vitalija Jarmolo

Katina Orechova


4-5 kl. 2018 m.

4A:

  • Gaidulevič Artiom
  • Kolčina Elizaveta
  • Švedčikov Garik

4B:

  • Ivanov Andrėj
  • Greckaitė Eliza
  • Žoludev Denis

4V:

  • Vasiljev Anton
  • Kordkova Diana
  • Muzykantavaitė Dominyka

5A:

  • Zaksaitė Karolina
  • Balaboskina Karina
  • Ščerbickytė Diana

5B:

  • Zakarka Gabriel
  • Vilimaitė Katrina
  • Sanikov Nikita

5V:

  • Clavaitė Talina
  • Malinkov Jevgenij
  • Šilinytė Paulina

4-5 kl. 2017 m.

4A:

  • Hrodel Darijus
  • JakovčenkoNikita
  • Stoliarenko Bogdan

4B:

  • Ždanovič Daija
  • Salete Anna
  • Tomašiūnaitė Anastasija

4V:

  • Muravjov Artemij
  • Starikovič Amold
  • Kimša Valerija

5A:

  • Prochorenko Edgar
  • Trušakov Viačeslav
  • Oleičenko Alekej

5B:

  • Salmanovič Edvin
  • Songina Anna
  • Samara Sandra

5V:

  • Staševskij Robert
  • Špakovskij Jeremej
  • Mysaieva Kamila

5G:

  • Molockaja Elina
  • Malininą Marija
  • Prokopovič Karina

4-5 kl. 2016 m.

Už norą mokytis ir tobulėti, atsakingumą, pagalbą draugams, pavyzdingą elgesį.

4A:

  • Donat Edvin Vasiljev;
  • Anstasijs Mamajeva;
  • Nadežda Rudenko;

4B:

  • Emilija Oboljskaja;
  • Daniil Legus;
  • Edvin Liudvinovič.

4V:

  • Beata Gavronskaja;
  • Polina Ochlopkova;
  • Nikita Jegorov.

5A:

  •  Erika Hrodel;
  • Arina Šurpikaitė;
  •  Anastasija Krasockaja
  • Elizaveta Gertner.

5b:

  • Kiril Krašinskij;
  •  Kornelija Koženevskaja;
  • Ilja Miasnikov.

5V:

  • Kamilė Taraitytė;
  • Eva Katryna Kočkariova;

5G

  • Danielius Lukaševičius
  • Dominykas Sorbus
  • Justyna Vabalis.

4-5 kl. 2015 m.

Už norą mokytis ir tobulėti, atsakingumą, pagalbą draugams, pavyzdingą elgesį.

4A:

  • Butylov Nikita;
  • Sosunova Valerija;
  • Šadenok Paula;
  • Vaitoškaitė Julija;
  • Bartkevičiutė Patricija.

4B:

  • Bogdanovič Milana;
  • Ratko Aleksandr;
  • Balaboskin Jevgenij;
  • Kudriašova Veronika.

4V:

  • Gibovskytė Julija;
  • Tomaševič Loreta;
  • Jonaitytė Beatričė.

5A:

  •  Vedenejeva Diana;
  • Babinceva Alika;
  •  Kozačenkaitė Glorija.

5b:

  • Zakarka Daniel;
  • Andiukajev Artur;
  • Kaminskaja Ustinija.

5V:

  • Kolomejec Nikita;
  • Podberezskaja Sabina;
  • Srebniuk Dmitrij.

„Auksinė žuvelė“ – 2014 m.

4-5 kl. 

Už norą mokytis ir tobulėti, atsakingumą, pagalbą draugams, pavyzdingą elgesį.

4A:

  • Šukelovič Aleksandr;
  • Vladimirova Aleksandra;
  • Babič Vadim.

4B:

  • Tichonovskaja Arina;
  • Zakarka Daniel;
  • Jegorova Diana.

4V:

  • Kardaševa Samanta;
  • Panfilov Ernest.

5A:

  • Radkevič Kamilija;
  • Skliarenko Galina;
  • Prus Jaroslav.

5V:

  • Beznosova Marija;
  • Leontjev Aleksej;
  • Achlopkov Davyd.

„Auksinė žuvelė“2013 m.

4-5 kl. 

Už norą mokytis ir tobulėti, atsakingumą, pagalbą draugams, pavyzdingą elgesį.

4A:

  • Vitkevič Marta;
  • Kavaliova Darija;
  • Ivanova Diana.

4B:

  • Jakunina Marija;
  • Ivanauskas Eugenijus;
  • Tretjakovas Artiom;
  • Zykov Nikita;
  • Kuznecovas Aleksandras;
  • Fomenko Nikita;
  • Maksimovič Helena.

5A:

  • Makarenko Evelina;
  • Rudenko Elena;
  • Zelionaja Viktorija;
  • Bludova Silvija;
  • Šamatovič Ariadna.

5V:

  • Parchomenko Valerija;
  • Kolba Diana;
  • Maova Karina.

„Auksinė žuvelė“-2012

4-5 kl. 

Už norą mokytis ir tobulėti, atsakingumą, pagalbą draugams, pavyzdingą elgesį.

4A:

  • Nguyen thi Thu Giang;
  • Špėt Nikol;
  • Surgutskytė Amelija Sofija.

4B:

  • Gerasimovič Aleksandra;
  • Pavlov Ilja;
  • Michniova Julija.

5A:

  • Trušakov Artūr;
  • Šeršniova Anželika;
  • Tretjakova Ksenija.

5V:

  • Razma Edvinas;
  • Maksimovič Aleksandr;
  • Vorobjova Darja.

4-5 kl. 2011-2012 m.m.

Už norą mokytis ir tobulėti, atsakingumą, pagalbą draugams, pavyzdingą elgesį.

auksine-zuvele4A:

  • Sofija Surgutskytė;
  • Gang Nguen Thi Thu;
  • Nikol Špet.

4V:

  • Aleksandra Gerasimovič;
  • Ilja Pavlov;
  • Julija Michniova.

5A:

  • Anželika Šeršniova;
  • Ksenija Tretjakova;
  • Artur Trušakov.

5V:

  • Edvinas Razma;
  • Darja Vorobjova;
  • Aleksandr Maksimovič.