2010-2011 m. m.

Svarbiausi mokyklos pasiekimai  2010– 2011 mokslo metais

Šalies ir tarptautiniai renginiai

Lietuvos šiuolaikinių šokių festivalis – konkursas „Šokių virusas 2011“. Vilniaus A.Puškino vid. mokyklos kolektyvas  I vieta Mokytoja – V.Putjato
Respublikinė 10-11 kl. rusų kalbos olimpiada Diana Voinova, 10 kl.,  II vieta. Mokytoja – G.Kasperovič
Nacionalinio  etapo „Jaunieji Europos sąjungos tyrėjai“ konkursas, I turas Natalja Stepurko, 11 kl.  III vieta   Mokytoja – L.Jedinskaja
III Tarptautinis vaikų dailės konkursas  „Man patinka piešti„. Ivona Soboleva, 11 kl.,  III vieta  Mokytoja – I.Kostina
Getės instituto tarptautinis projektas „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“. Olga  Maksimovič, Natalja  Stepurko, Aliona Šanina11kl.,   III vieta Mokytoja – S.Maškova
Respublikinis rašinių konkursas „Pradeda pasakoti seneliai“. Margarita Buchovskaja, L.Michnevič,  Darja Poimanova D.Mickevičiūtė A.Paleckytė 7-9 kl.,  Diplomas Mokytoja – J.Štangejeva
VIII tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Slavų šaltinis 2011“  Anželika Ignatovič,6 kl   Diplomas Mokytoja – E. Kotelovičiūtė
Tarptautinis vaikų meno festivalis „Baltijos mūza-2011“. Vilniaus A.Puškino vid. mokyklos ansamblis „Šaltinėlis“  Diplomas Mokytoja – S. Pozdniakova

Miesto renginiai

Vilniaus m. 10-11kl. mokinių gimtosios (rusų) kalbos olimpiada Diana Voinova, 10 kl I vieta Mokytoja – G. Kasperovič
Vilniaus m. 6-9kl. mokinių gimtosios (rusų) kalbos olimpiada Margarita Buchovskaja, 7 kl I vieta Mokytoja – I. Lesovodskaja
Vilniaus m. Informatikos olimpiada Erik  Kisel, Artiom Jankovskij, Mark  Ganusevič, 12 kl. I vieta. Mokytoja – I. Lukaševič
Vilniaus m. rusų mokyklos mokytojų asociacija. Konkursas“ Mano nuostabus pasaulis“. Aleksandra Lovcova, 11 kl I vieta  Mokytoja – A. Šiniajeva
Rusų mokyklų asociacijos piešinių konkursas „Rusija mano akimis“. Jurij  Bogdanovič, 11kl. I vieta  Mokytoja – I. Kostina
Vilniaus miesto olimpiada „Apsaugokime žemės planetą“. K.Romaškevič, 4 kl I vieta Mokytoja – T. Pipinienė
Vilniaus m. lietuvių kalbos mažoji olimpiada Viktorija Šutova, 10 kl. II vieta Mokytoja – Dž. Poškutė
Vilniaus m. rusų mokomąja kalba mokyklų 5-12kl. mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Sidabrinio amžiaus siluetai“. Konrad Petrovskij,5 kl II vieta Mokytoja – T. Anufrieva
Vilniaus m. rusų mokomąja kalba mokyklų 5-12kl.mokinių raiškiojo skaitymo konkursas  „Sidabrinio amžiaus siluetai„. Sergej Babincev ,11 kl II vieta Mokytoja – A. Gromyka
Vilniaus m. rusų mokomąja kalba mokyklų 5-12kl. mokinių raiškiojo skaitymo konkursas  „Sidabrinio amžiaus siluetai Aleksej Peržu, 10 kl II vieta Mokytoja – G. Kasperovič
Vilniaus m. 6-9kl. mokinių gimtosios (rusų) kalbos olimpiada Kiril Beznosov, 6 kl II vieta Mokytoja – G. Kasperovič
Vilniaus m. matematikos olimpiada Dmitrij Borščiov, 6 kl II vieta Mokytoja – L. Tvorgal
Vilniaus m. šaškių festivalis. Mokyklos komanda II vieta Mokytojas – A. Jefimov
Vilniaus m. 62-oji  moksleivių spartakiada – badmintono varžybos  Mokyklos komanda II vieta Mokytojas – G. Plavin
Vilniaus m. rusų kalbos olimpiada Anastasija  Marčenko 4 kl. II vieta Mokytoja – N. Rezničenko
Vilniaus m. olimpiada „Apsaugokime žemės planetą“. Ilja Pavlov, 3 kl. II vieta Mokytoja – M. Žukova
Vilniaus m. matematikos olimpiada „VMA – Varniuko matematikos akademija 2011“. Dmitrij Borščiov, 6 kl III vieta  Mokytoja – L. Tvorgal
Vilniaus m. pradinių klasių lietuvių  (valstybinės) kalbos raiškiojo skaitymo konkursas „Tau, mamyte“. Artūr Trušakov, 4kl III vieta Mokytoja – A. Pakalkienė
Vilniaus miesto olimpiada „Apsaugokime žemės planetą“. Karina  Stankevič, 3 kl III vieta   Mokytoja – T. Chruščiova
Vilniaus m. 6-9kl. mokinių gimtosios (rusų) kalbos olimpiada Edgar Legus, 8 kl. III vieta Mokytoja – V. Savčenko
Vilniaus m. prancūzų kalbos dainų konkursas Mokyklos dainų ansamblis III vieta Mokytojai – T. Ladyš, S. Pozdniakova
Vilniaus m. mokinių Užgavėnių kaukių ir personažų paroda-konkursas 5-8 kl. Vladislav Miasnikov, 8kl. III vieta  Mokytoja – I. Kostina
Vilniaus m. 62-ųjų mokinių sporto  keturkovės varžybos 6-9 kl. Veronika Vartanova, 6kl., Olga Žužgina, 8kl., Veronika Kušlevič,8 kl., Loreta Michnovič,7kl., Monika Leonova, 7kl. III vieta Mokytoja – I. Jefimova

Mokinių dalyvavimas  miesto projektuose, akcijose, konkursuose: Vilniaus Mindaugo vidurinės mokyklos 40 metų jubiliejui skirtame graffiti konkurse “Miškas pasakoja”, Miesto gamtos mokslų konferencijoje “Mūsų besikeičiantis pasaulis”, Vilniaus m. Pašilaičių seniūnijos sporto šventėje“ Pašilaičių pavasaris“ – 2011 kvadrato turnyre.